اعمال سیاست‌های نوین فناوری اطلاعات از اولویت‌های دادگستری است

 به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر،  غلامعلی دهشیری در حاشیه بازدید سرزده از حوزه قضایی شهرستان خاتم بیان داشت: هدف از این بازدیدها بررسی میدانی وضعیت عملکردها و شناسایی نقاط ضعف، قوت، برنامه ریزی برای رفع نواقص و کمبود ها و خدا قوت و قدردانی از تمامی تلاش ها و زحمات کارکنان اداری و قضایی حوزه های قضایی است.

این مقام قضایی در خصوص ابلاغ الکترونیک اظهار داشت: ابلاغ الکترونیک حوزه خاتم در شش ماهه نخست امسال نسبت به شش ماهه سال گذشته 1/1 افزایش داشته وبه 4/87 درصد رسیده که نسبت به میانگین استان تلاش بیشتری را در این زمینه می طلبد.

وی افزود: ابلاغ الکترونیک در دریافت صحیح ابلاغیه، حفظ حریم خصوصی افراد، کاهش هزینه ها و اطاله دادرسی و از همه مهمتر صحت و سرعت و دقت در روند دادرسی پرونده های قضایی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

دهشیری تصریح کرد: این دادگستری در زمینه کاهش مانده نسبت به سال گذشته رشد بسیار خوبی داشته که عملکرد این حوزه قضایی بویژه دادسرای عمومی و انقلاب خاتم در این زمینه قابل تقدیر است.

دهشیری با تأکید بر ضرورت نظارت مسئولان قضایی بر کارکنان زیر مجموعه و امورات شعب، حفظ کرامت انسانی، رسیدگی دقیق و سریع به پرونده‌های معوق، توجه ویژه به حقوق عامه، جلوگیری از اطاله دادرسی را از موارد مهمی دانست که باید همواره مورد توجه کارکنان قضایی و اداری قرار گیرد.

شایان ذکر است در این بازدید رئیس کل به همراه معاون منابع انسانی و معاون مالی، عمرانی و پشتیبانی از دو تن از قضات برتر این حوزه قضایی تجلیل و قدردانی کردند.

نظرات
ثبت نظر
گزارش تصویری
پست ویژه

خبر نامه

جهت عضویت در خبرنامه پست الکترونیک و شماره همراه خود را وارد نمایید